Veiverių A. Kučingio filialas

British Lion

Tarp kitų dalyvių iš Estijos, Latvijos, Rusijos, Bulgarijos, Kazachstano mūsų mokyklos pianistė 6 kl. mokinė Rugilė Macijauskaitė gerai pasirodė ir II tarptautuniame nuotoliniame konkurse “British Lion” užėmė 3-ą vietą! Sveikiname Rugilę ir linkime sėkmės tolimesniame muzikiniame kelyje!

Sveikiname laureatą!

Paskutinis 2021 – ųjų metų akcentas – tarptautinis ,, GRAND ONLINE EUROFEST 2021″ konkursas ir 3 vieta. Ją pelnė 7 kl. mokinys, pianistas Dovydas Radzevičius ( mokytoja Renata Morkūnienė). Sveikiname laureatą! Džiaugiamės ir linkime dar didesnių pergalių sekančiais metais!

Advento preliudai

Apsisuko metų, laiko ratas. Ir vėl visi laukiame pačių gražiausių švenčių, Šv. Kalėdų.  Jau įžengėme į dar nuostabesnį, pasiruošimo Kalėdoms laikotarpį – Advento laikotarpį. Tik praėję metai buvo trumpam nutraukę tęsiamą tradiciją susirinkti Veiverių bendruomenei į muzikinę vakaronę ,,Advento preliudai“.

Vakaras prasidėjo šv. Mišiomis Veiverių bažnyčioje. Kunigas Kęstutis malda stiprino visą meno mokyklos bendruomenę, meldėsi už anapilin išėjusius mokytojus.

Toliau vakaras tęsėsi meno mokyklos salėje. Veiverių bibliotekininkės Oksana ir Jovita papasakojo gražią adventinio vainiko istoriją, uždegė pirmą žvakę. Šioje šiltoje ir jaukioje aplinkoje liejosi poezija, skambėjo muzikos garsai, dainų posmai…..

Koncerte dalyvavo mūsų meno mokyklos mokiniai: Urtė Šaškevičiūtė, Rusnė Jaloveckaitė, Augustinas Černauskas, Indrė Sipavičiūtė, Rugilė Macijauskaitė ir Dovydas Radzevičius. Šiuos mokinius paruošė mokytojai: R. Morkūnienė, N. Ardzevičius, L. Švabauskaitė, R. Rimkienė.

Vakaronėje savo eilėraščius skaitė poetė Alvyra Sventickienė. Jautėsi ypatingai maloni –  kava, slyvomis ir cinamonu kvepianti atmosfera.

Vokalinis duetas – Elena Simonavičienė ir Juozas Sutkaitis džiugino širdis giesmėmis: Emanuelio bendr. A. Broeders ,,Mūsų dovanas, Dieve, priimki“  ir Chats de“ l Emmanuel(L. Chordin),,Tu išganytoją atnešei mums“.

O vakaronės pabaigai,  kunigas Kęstutis  palinkėjo visiems šviesaus ir prasmingo Advento, ir  džiugių Šv. Kalėdų.

Mokyklos direktorė Aida  Pūraitė – Jankauskė  padėkojo už šiltą, labai ne komercinį renginį ir palinkėjo  tęsti gražias tradicijas ateityje. Paskutinis akcentas buvo keramikos mokytojos Miglės Valuntienės rankų darbo suvenyrai – dovanėlės – žvaigždutės.  Jomis pasipuošę išsinešėme meilę, ramybę ir šventišką nuotaiką.