Naujienos

Sveikiname Prienų meno mokyklos mokinius 2020-2021 mokslo metus baigusius dešimtukais

Sveikiname Prienų meno mokyklos mokinius, kurie 2020-2021 m. m. mokėsi gerais ir labai gerais pažymiais bei garsino mokyklos vardą

Meno mokyklos baigimo pažymėjimų įteikimo šventė

Rajoninio mokinių kūrybos konkurso „Pavasario spalvos“ laureatai ir nominantai

Sveikiname I-ojo rajoninio mokinių kūrybos konkurso „Pavasario spalvos“ laureatus! Konkursas buvo išties gražus ir pavasariškai spalvingas, jame atsispindėjo visos pavasario spalvos ir atspalviai… Komisijos vertinimui buvo pateikti iš viso 76 darbai (56 tapybos ir 20 fotografijos), kuriuos atsiuntė atstovai iš 8 Prienų rajono bendrojo ugdymo ir meno mokyklų. Ačiū dalyviams ir juos profesionaliai parengusiems mokytojams! Padėkos visus konkurso dalyvius pasieks el.paštu, nominantams ir laureatams skirti diplomai atkeliaus tiesiai į Jūsų ugdymo įstaigas.

Kviečiame mokytis

PRIENŲ R. JIEZNO MUZIKOS MOKYKLOS, PRIENŲ R. VEIVERIŲ ANTANO KUČINGIO MENO MOKYKLOS IR PRIENŲ MENO MOKYKLOS REORGANIZAVIMO SĄLYGŲ APRAŠAS

Virtualus festivalis – maratonas „LINKSMOS GAUDYNĖS“

Rajoninis mokinių kūrybos konkursas „PAVASARIO SPALVOS“

Rajoninio mokinių kūrybinių darbų konkurso „PAVASARIO SPALVOS“ nuostatai

Rajoninio mokinių kūrybinių darbų konkurso „PAVASARIO SPALVOS“ kūrinių kortelė

Tarptautiniame virtualiame vokalinės-instrumentinės muzikos konkurse „Tarptautinė muzika Astanoje“ Nur- Sultane Kazachstane dalyvavo Prienų meno mokyklos akordeonistės Agnė Radzevičiūtė ir Eligija Radzevičiūtė. Sveikiname konkurso Laureates!

Prienų meno mokykloje visą vasario mėnesį vyksta festivalis „Karantinas linksmai“